Razem

ciałko-przyjemne działania warsztatowe dla rodzin z dziećmi w wieku 5–7 lat

Co można robić razem?

Jak to jest być razem ze sobą, kiedy kochamy całe nasze ciało, całych siebie? A jak z drugą osobą? Jak to jest być razem z drugą osobą, kiedy towarzyszy nam ciekawość tego, co się wydarzy? Bycie w grupie to nieskończoność inspiracji. 

Czy razem to zawsze znaczy bardzo blisko siebie?
Czy można być razem, będąc trochę dalej?
Jak to jest być razem uważnie i spokojnie, a jak będąc w biegu?
Jak możemy działać razem i razem odpoczywać?

Na te i inne pytania będziemy razem szukać odpowiedzi poprzez ciało i ruch, a naszymi najlepszymi przewodnikami będziemy my sami.

Ubierzcie się wygodnie, żebyśmy razem czuli się swobodnie.

termin / miejsce —

16 kwietnia 2023
g. 10:00 i g. 13:00

Teatr Ochoty

ul Mikołaja Reja 9, Warszawa

bilety

prowadzenie —

Dominika Szala-Wentland

Instruktorka tańca współczesnego, tancerka, improwizatorka. Zajmuje się także teorią i historią tańca. Mama. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z zakresu szeroko pojętego tańca współczesnego, improwizacji ruchowej i historii tańca. Absolwentka Kulturoznawstwa, Teorii Tańca oraz kursu Body-Mind Centering® w Bratysławie ze specjalizacją Infant Development Movement Education oraz Projektu Pilotażowego Wyższej […]

czytaj dalej

Pomieszczenie jest regularnie wietrzone, w Teatrze jest możliwość umycia i dezynfekcji rąk. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczek - będziemy prosić o ich założenie szczególnie w momentach, w których ruch nie pozwoli na utrzymanie wymaganego dystansu. Informacja o warunkach sanitarnych będzie uaktualniana na bieżąco.